KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 11809370
nr 1180 9370
Akvareller
Oidentifierad konstnär, bland annat Ulriksdal, daterade 1870 respektive 1895. 10x16 respektive 18x11 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 30 april 2018
kl 18:31:34
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)